Copyright 2021 - Custom text here

Projekt nr 6

Tytuł projektu - Faces of Santa Claus

 

Faces of Santa Claus to bożonarodzeniowy projekt w języku angielskim, w którym uczniowie zaprezentują osobę Świętego Mikołaja i jego historię. Partnerzy będą pisać listy do Mikołaja, wysyłać świąteczne kartki oraz wykonywać inne zadania związane z tematyką Bożego Narodzenia. Sugerujemy wykorzystanie bogatej technologii TIK , ale także tradycyjnych metod ( pisanie listów, rysowanie, malowanie, robienie zdjęć). Każdy z partnerów może zaproponować swoje własne pomysły. Poszczególni partnerzy założą w szkołach tablice informacyjne eTwinning na których będą rejestrowali( w postaci zdjęć, rysunków, prac) postęp działań.

Czytaj więcej...

Projekt nr 5

 

 

 

Tytuł projektu - 123 Learn about animals in English with me.

 

Międzynarodowy projekt w, w którym udział biorą partnerzy z Włoch, Turcji, Rumuni , Grecji i Polski. Celem projektu jest kreowanie w uczniach pozytywnej postawy wobec zwierząt, wyczulanie na ich potrzeby, poszerzanie wiedzy na temat zwierząt żyjących w danych krajach. Nauczanie o zagrożonych gatunkach. Planowana jest wizyta w zoo, u weterynarza, zbieranie karmy dla schronisk.

 

 

Czytaj więcej...

Projekt nr 4

Tytuł projektu - „We are friends”

 

Projekt „We are friends” zakłada bezpośrednią współpracę uczniów naszej szkoły z poszczególnymi uczniami szkół partnerskich, w celu poznania się, swoich zainteresowań, hobby, a także poznania kultury innych krajów. W projekcie udział biorą partnerzy z Turcji, Czech, Hiszpanii, Rumuni i Polski.

 

Czytaj więcej...

Projekt nr 3

Tytuł projektu: “Kodowane inspiracje i nie tylko”.

 

Głównym celem projektu jest: wymiana pomysłów, inspiracji, dobrych praktyk pomiędzy nauczycielami z różnych polskich Szkół.

Nauczyciele biorący udział w projekcie będą inspirować się nawzajem i zachęcać do poznania nowych TIK.

 

Czytaj więcej...

Projekt nr 2

Tytułprojektu: “Favourites and Habits : living in different countries”.

 
Głównym celem projektu jest dzielenie się z uczniami z różnych krajów, informacjami o stylu życia oraz zwyczajach.

Czytaj więcej...

Projekt nr 1

Tytuł projektu: “Christmas is coming!Let’s send cards and wishes”.

 

Głównym celem projektu jest dzielenie się radością świąt Bożego Narodzenia z uczniami z innych krajów. Uczniowie będą musieli korzystać z wyobraźni i różnych umiejętności tworząc karty świąteczne oraz pisząc pozdrowienia.

Czytaj więcej...

f t g m

Kontakt z nami

ul. Kujawska 8A

84-230 Rumia

       tel. 505 558 698

 

tel/fax: (58) 671-13-92

e-mail: ess.rumia@wp.pl