Copyright 2021 - Custom text here

Ósmoklasiści pożegnali się z PESS


Elegancko ubrani, w obowiązkowych maseczkach na twarzy, wysłuchali przemówień wygłoszonych przez Panią Dyrektor i Wychowawczynie. Sami też zabrali głos. Obejrzeli dwa filmiki. Jeden ukazujący ich od klasy pierwszej do ósmej. Drugi - w którym siódmoklasiści zwracali się indywidualnie do każdego ósmoklasisty. Wręczono upominki, dyplomy, kwiaty itd.

 


Niezapomniana uroczystość!

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Czytaj więcej...

Podsumowanie Projektu PAH

W klasie VA przez cały rok szkolny realizowaliśmy wiele tematów z zakresu edukacji globalnej.

 

Między innymi zaangażowaliśmy się w projekt Polskiej Akcji Humanitarnej Godziny wychowawcze ze światem. Zrealizowaliśmy 12 tematów z Bazgrolnika Świat i Ja.

 

Przede wszystkim uczyliśmy się współpracować w różnych grupach zadaniowych, skutecznie realizować wspólnie zadania i dogadywać się, nawet wtedy gdy mamy różne poglądy.

Czytaj więcej...

Edukacja Globalna w PESSOstatnie wieści z Warszawy z Ogólnopolskiego Pokazu Projektów Młodzieżowych CEO, gdzie powtórnie zostaliśmy docenieni, pochwaleni i zmotywowani do dalszej pracy na rzecz globalnego świata.


Realizując projekty edukacyjne na temat wody na świecie, zmian klimatu, migracji, różnorodności i wielokulturowości DZIAŁAMY na rzecz lepszego, sprawiedliwszego świata.

MAMY MOC!

Czytaj więcej...

Nowa rekrutacja - na rok szkolny 2020/2021Rozpoczynamy rekrutację do projektu Zdolni z Pomorza - powiat wejherowski na rok szkolny 2020/2021W Projekcie wsparciem objęci są uczniowie wykazujący szczególne uzdolnienia w zakresie biologii, chemii, kompetencji społecznych, matematyki, fizyki oraz informatyki. Do rekrutacji mogą przystąpić uczniowie klas szóstych szkoły podstawowej (w roku szkolnym 2019/2020) oraz klas siódmych i ósmych.

Czytaj więcej...

f t g m

Kontakt z nami

ul. Kujawska 8A

84-230 Rumia

       tel. 505 558 698

 

tel/fax: (58) 671-13-92

e-mail: ess.rumia@wp.pl